O LPG Endermologie

LPG ENDERMOLOGIE® - DOKONALÁ PÉČE O TĚLO A PLEŤ

Patentovaná biostimulační technologie.

LPG

Co to je to Endermologie®?

Třicet let vývoje Mécano-Stimulation LPG France v oblasti rahabilitace kožních tkání vyústilo v představení nové generace přístroje LPG CELLU M6[2]. Aplikuje poznatky z fyziologie lidského těla, regenerativní medicíny a nových anti-aging metod. Pomůžeme Vám dosáhnout vysněné představy o dokonalém těle i pleti.

Tvarování postavy a lifting - bez injekcí a operací

LPG Cellu M6 aplikuje revoluční kombinaci dvou technologií, která nabízí jedinečné výsledky díky spojení efektivní péče pro zeštíhlení a omlazení zároveň. Spojení dvou patentovaných technologií LPG® - motorizovaný váleček s motorizovanou klapkou a synchronizovaný sekvenční podtlak, umožňuje zcela nový způsob automatické aktivace kožní tkáně. Za pouhých 6 sezení je možné přeformovat Vaše tělo s dlouhotrvajícím efektem. Tajemství Lipomassage™ spočívá v tukových buňkách, kde plošně a do hloubky aktivuje lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků) v jádru adipocytu (tukové buňce).

LPG Endermologie Lipomassage hubnutí bez námahy ve městě Olomouc

S LPG dosáhnete svého cíle

Ať již toužíte po jakékoliv změně nebo vylepšení křivek Vašeho těla, LPG poskytuje řešení ve všech oblastech. Při péči o tělo s přístrojem LPG dosáhnete zeštíhlení, vytvarování a zpevnění jakékoliv jeho části. Podobně působí i na pleť, již po prvním ošetření Vám bude odměnou rozjasněná, vyhlazená pleť s pozvednutými konturami. LPG umožňuje napravit celou škálu získaných nedokonalostí, uvolňuje tuk ze všech vrstev pokožky a pomůže Vám přirozenou a šetrnou cestou zbavit se jizev i celulitidy.