Třicet let vývoje Mécano-Stimulation LPG France v oblasti rehabilitace kožních tkání vyústilo v představení nové generace přístroje LPG CELLU M6[2]. Aplikuje poznatky z fyziologie lidského těla, regenerativní medicíny a nových anti-aging metod. Pomůžeme Vám dosáhnout vysněné představy o dokonalém těle a pleti.

Tvarování postavy a lifting,
bez injekcí a operací

LPG Cellu M6 aplikuje revoluční kombinaci dvou technologií, která nabízí jedinečné výsledky díky spojení efektivní péče pro zeštíhlení a omlazení zároveň. Spojení dvou patentovaných technologií LPG® – 1. motorizovaný váleček s motorizovanou klapkou a 2. synchronizovaný sekvenční podtlak, umožňují zcela nový způsob automatické aktivace kožní tkáně. Za pouhých 6 sezení je možné přeformovat Vaše tělo s dlouhotrvajícím efektem. Tajemství LPG Lipomassage™ spočívá ve schopnosti vyloučit obsah tukových buněk, kdy plošně a do hloubky aktivuje lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků) v jádru adipocytu (tukové buňce).

Ošetření pomocí LPG Lipomassage

Výsledky před a po

S LPG dosáhnete svého cíle

Ať již toužíte po jakékoliv změně nebo vylepšení křivek Vašeho těla, LPG poskytuje řešení ve všech oblastech. Při péči o tělo s přístrojem LPG dosáhnete zeštíhlení, vytvarování a zpevnění jakékoliv jeho části. Podobně působí i na pleť, již po prvním ošetření Vám bude odměnou rozjasněná, vyhlazená pleť s pozvednutými konturami. LPG umožňuje napravit celou škálu získaných nedokonalostí, uvolňuje tuk ze všech vrstev pokožky a pomůže Vám přirozenou a šetrnou cestou zbavit se i jizev a celulitidy.

Unikátní patentovaná metoda (zkráceně LPG), schopna odbourávat rezistentní tuk odolný vůči fyzickému cvičení a dietám a jediná technika, kterou je možné uvolnit i tuk usazený pod nejsvrchnější vrstvou pokožky, který nelze odstranit ani liposukcí. Cílená eliminace lokalizovaného tuku ve všech vrstvách kůže. Metoda přirozenou formou zvyšuje tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové a zpevňuje a vyhlazuje i pomerančovou kůži.