Dopřejte si maximální regeneraci
a relaxaci

Masáž je terapeutická procedura k uvolnění a regeneraci svalů, která se využívá k upevnění tělesného a duševního zdraví, celkovému posílení organismu, zvýšení výkonu, regeneraci po fyzické či psychické námaze. Je vhodná také při léčbě některých chorob a poúrazových stavů.

Alena Dibalová

Objednávky na: +420 603 108 864

Masáže mě provází celým mým profesním životem. Nepřestává mě udivovat, jak někdy stačí jen malá pomoc a během krátké doby mizí velké tělesné obtíže a bolesti.

Bobca

Bohuslava Stejskalová

Objednávky na: +420 775 012 181

Masáž teplým olejem – klasická, sportovní, relaxační, doplněná Gua Sha masáží

Procedury

Masáže se neprovádějí při akutním či infekčním onemocnění, horečnatých stavech, v 1. trimestru těhotenství a při nádorovém onemocnění.

Regenerační masáž

Je určena těm, kteří mají problém s určitou partií těla. Nejčastěji je vyhledávána při bolestech páteře ale i končetin. Uvolňuje svaly a klouby, zlepšuje prokrvení. Masáž nesmí být bolestivá, protože by místo uvolnění, mohlo dojít ke ztuhnutí ošetřovaných svalů.

Objednat se

Lymfatická masáž

Je velmi jemná masážní technika. Používají se přesně stanovené hmaty a aktivují se zakončení lymfatických cévek, které odvádějí periferní mízu do sběrných lymfatických uzlin. Je specifická tím, že je velmi pomalá. Její účinek je silně protiotokový, detoxikační a relaxační.

Objednat se

Reflexní masáž plosky nohy

Jemná masáž, která přes reflexní plosky na chodidle dokáže pozitivně ovlivnit celé tělo, jak pohybový aparát, tak funkci vnitřních orgánů. Touto metodou můžeme zharmonizovat a vyladit celý organismus.

Objednat se

Raynorova masážní terapie

Raynorova masážní terapie přebírá to nejmocnější ze všech masážních technik z celého světa a utváří ho tak do unikátního stylu. Raynorova masážní terapie má za cíl najít každý napjatý sval v těle, uvolnit jej a odblokovat jeho energetický tok. Díky přírodním léčivým technikám z celého světa tohoto cíle dosahuje velice komplexně a efektivně.

Objednat se

Ceník

Pro Vaše zdraví a odpočinek. Správně zvolenou masáží s dlouholetými zkušenostmi můžete dosáhnou požadovaného uvolnění a relaxace organismu.

Název ošetřeníDobaCena
Lymfatická masáž částečná60 minut800 Kč
Lymfatická masáž celková180 minut2200 Kč
Reflexní masáž plosky nohy30 minut400 Kč
Klasická masáž30 minut400 Kč
Raynorova masáž celková180 minut2200 Kč
Raynorova masáž částečná60 minut800 Kč