Dopřejte si maximální regeneraci
a relaxaci

Masáž je terapeutická procedura k uvolnění a regeneraci svalů, která se využívá k upevnění tělesného a duševního zdraví, celkovému posílení organismu, zvýšení výkonu, regeneraci po fyzické či psychické námaze. Je vhodná také při léčbě některých chorob a poúrazových stavů.

Bobca

Bohuslava Stejskalová

Objednávky na: +420 775 012 181

Masáž teplým olejem – klasická, sportovní, relaxační, doplněná Gua Sha masáží

Procedury

Masáže se neprovádějí při akutním či infekčním onemocnění, horečnatých stavech, v 1. trimestru těhotenství a při nádorovém onemocnění.

Regenerační masáž

Je určena těm, kteří mají problém s určitou partií těla. Nejčastěji je vyhledávána při bolestech páteře ale i končetin. Uvolňuje svaly a klouby, zlepšuje prokrvení. Masáž nesmí být bolestivá, protože by místo uvolnění, mohlo dojít ke ztuhnutí ošetřovaných svalů.

Objednat se

Lymfatická masáž

Je velmi jemná masážní technika. Používají se přesně stanovené hmaty a aktivují se zakončení lymfatických cévek, které odvádějí periferní mízu do sběrných lymfatických uzlin. Je specifická tím, že je velmi pomalá. Její účinek je silně protiotokový, detoxikační a relaxační.

Objednat se

Reflexní masáž plosky nohy

Jemná masáž, která přes reflexní plosky na chodidle dokáže pozitivně ovlivnit celé tělo, jak pohybový aparát, tak funkci vnitřních orgánů. Touto metodou můžeme zharmonizovat a vyladit celý organismus.

Objednat se

Ceník

Pro Vaše zdraví a odpočinek. Správně zvolenou masáží s dlouholetými zkušenostmi můžete dosáhnou požadovaného uvolnění a relaxace organismu.

Název ošetřeníDobaCena
Lymfatická masáž částečná60 minut800 Kč
Lymfatická masáž celková180 minut2200 Kč
Reflexní masáž plosky nohy30 minut400 Kč
Klasická masáž30 minut400 Kč