Masáže

Masáže
Dopřejte si maximální regeneraci a relaxaci

Masáž je terapeutická procedura k uvolnění a regeneraci svalů, která se využívá k upevnění tělesného a duševního zdraví, celkovému posílení organismu, zvýšení výkonu, regeneraci po fyzické či psychické námaze. Je vhodná také při léčbě některých chorob a poúrazových stavů.

Bohdana Vodičková

Bohdana Vodičková

Objednávky na: +420 774 921 617

Rehabilitace mě provází celým mým profesním životem. Nepřestává mě udivovat, jak někdy stačí jen malá pomoc a během krátké doby mizí velké tělesné obtíže a bolesti.

Procedury

Masáže se neprovádějí při akutním či infekčním onemocnění, horečnatých stavech, v 1.trimestru těhotenství a při nádorovém onemocnění.
Veškeré přehledy o cenách naleznete v našem ceníku.

Rehabilitační masáž

Je určena těm, kteří mají problém s určitou partií těla. Nejčastěji je vyhledávána při bolestech páteře ale i končetin. Uvolňuje svaly a klouby, zlepšuje prokrvení. Masáž nesmí být bolestivá, protože by místo uvolnění, mohlo dojít ke ztuhnutí ošetřovaných svalů.

Ceník
Rehabilitační masáž
Lymfatická masáž

Lymfatická masáž

Je velmi jemná masážní technika. Používají se přesně stanovené hmaty a aktivují se zakončení lymfatických cévek, které odvádějí periferní mízu do sběrných lymfatických uzlin. Je specifická tím, že je velmi pomalá. Její účinek je silně protiotokový, detoxikační a relaxační.

Ceník

Reflexní masáž plosky nohy

Jemná masáž, která přes reflexní plosky na chodidle dokáže pozitivně ovlivnit celé tělo, jak pohybový aparát, tak funkci vnitřních orgánů. Touto metodou můžeme zharmonizovat a vyladit celý organismus.

Ceník
Reflexní masáž
Meridianová masáž

Meridiánová masáž

Akupunktura bez jehel. Vychází z tradiční čínské medicíny. Má příznivý vliv na organismus, zejména pro harmonizaci a udržení dobré kondice. Provádí se speciální tyčinkou a využívá energetických drah (meridiánů). Masírovaný je přikrytý velkou osuškou, odkrytá je pouze zrovna masírovaná část těla.

Ceník

Ceník terapeutických masáží

Pro Vaše zdraví a odpočinek. Správně zvolenou masáží s dlouholetými zkušenostmi můžete dosáhnou požadovaného uvolnění a relaxace organismu.

Kompletní ceník služeb

Fyzioterapie - Fyziotrenér - Masáže

Název ošetření Doba Cena
Fyzioterapie 30 minut 220 Kč
Rehabilitační masáž 30 minut 220 Kč
Rehabilitační masáž celková 60 minut 440 Kč
Reflexní masáž plosky nohy 45 minut 330 Kč
Lymfatická masáž částečná 60 minut 440 Kč
10x Lymfoterapie – LPG Endermodrenáž + manuální 90 minut 7 900 Kč
Lymfatická masáž celková 180 minut 1 320 Kč
Meridiánová masáž 60 minut 440 Kč
Kineziotejpování (dle délky pásky) 1 cm 1 Kč