Masáže

Beauty Masáže

Dopřejte sobě a svému tělu maximální luxus a pohodlí.

Masáž je terapeutická procedura k volnění a regeneraci svalů, která se využívá k upevnění tělesného a duševního zdraví, celkovému posílení organismu, zvýšení výkonu, regeneraci po fyzické či psychické námaze. Je vhodná také při léčbě některých chorob a poúrazových stavů.

Druhy poskytovaných masáží:

Veškerý přehled o cenách procedur naleznete v ceníku

masáž zad

Regenerační a relaxační

Touto masáží působíme celkově na tělesný i duševní stav člověka. Zlepšujeme svalovou i kloubní činnost. Urychlujeme zotavování po úrazech či nemoci. Příznivě působí na celý organismus.

masáž noh

Reflexní masáž

Reflexologie využívá tlak a masáž reflexních ploch. Tento tlak se využívá k uvolnění a harmonizaci organismu. Ploska nohy je mapa reflexních ploch celého těla. Tyto plochy se využívají k diagnostice a následné terapii. Účinek této masáže bývá okamžitý a oceněn zejména v akutních stavech a při bolesti.

Bambusová masáž

Probíhá bambusovými tyčemi různých délek a šířek. Masáž je velmi oblíbená na východě a je využívána již po staletí. Jsou Vaše svaly ztuhlé? Cítíte se unavení a vyčerpaní? Nebo jen chcete relaxovat? Tato masáž celkově odstraňuje stres a současně působí stimulačně. Vede k uvolnění a pocitu načerpání nových sil. Masáž má příznivý účinek na kůži i při celulitidě.

bambusová masáž

Protimigrénová masáž

Vhodná jako první pomoc v akutním stavu i jako prevence. Masáž je hluboce relaxační, komplexní masáž šíje, hlavy a ramenního pásu. Působením na akupresurní body dochází k uvolnění bolesti a tím k pocitu dobré nálady až mírné euforie. Má výrazný efekt při odstraňování celkové únavy, bolesti hlavy, nespavosti, nachlazení. Rovněž příznivě působí při bolestech uší, očí a zubů. Napomáhá hlubokému uvolnění celého nervového systému a vyladění obou mozkových hemisfér. Protahuje a uvolňuje svaly krční páteře a odstraňuje energetické bloky. Vhodná zejména na jakoukoliv nerovnováhu těla, nervového systému a samotné mysli. Rychlá varianta i přes oblečení.

protimigrénová masáž

Rituál Tokoriki

Je luxusní ošetření celého těla s výrazným energetickým účinkem na tělo i mysl. Provádí se teplými mořskými mušlemi Lava Sheels se stabilní teplotou po celou dobu masáže. Tento rituál využívá teplo a tvar mořských mušlí Lava Sheels dovezených z Tichého oceánu přímo ze samotného ostrova Fiji. Rovněž peeling, olej a kokosové máslo pocházejí přímo z ostrova Fiji.

Horké mořské mušle a plynulý pohyb masáže napodobující hru vln mořského pobřeží Vás na chvíli přenese na souostroví Fiji. Tento rituál uvolní zatuhlé svalstvo a odstraní bolest zad a šíje. Navodí hlubokou relaxaci, která umožní uvolnit se, odstraní únavu a celkové napětí.

Rituál zahrnuje:

 • Peeling z cukrové třtiny
 • Tlaková masáž
 • Exotický panenský olej z Fiji a masáž originál mušlemi Lava Sheels (originál je jen jeden)
 • Vmasírování teplého kokosového másla
 • Celotělový zábal
 • Masáž dekoltu, obličeje a hlavy speciálními mušlemi

Jelikož je vůně důležitá na uvolnění všech smyslů, vyberete si vůni cukrové třtiny, oleje a másla dle Vašich požadavků.

Zavřete oči, zaposlouchejte se do šumění moře a vnímejte teplo z mořských mušlí

protimigrénová masáž

Rituál Matamanoa

Jedná se o rituál, kde se propojuje energetická masáž originálními přírodními teplými mořskými mušlemi Lava Sheels se stabilní teplotou po celou dobu masáže a studenými mořskými mušlemi. Tato masáž spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetickou masáž. Důležitým prvkem celého rituálu jsou nepřetržitě hřející mořské mušle a plynulý pohyb napodobující hru vln na mořském pobřeží střídající mušle studéné. Kombinuje se termoterapie s masáží.

Horké mořské mušle a plynulý pohyb masáže napodobující hru vln mořského pobřeží Vás na chvíli přenese na souostroví Fiji. Tento rituál uvolní zatuhlé svalstvo a odstraní bolest zad a šíje. Navodí hlubokou relaxaci, která umožní uvolnit se, odstraní únavu a celkové napětí.

Rituál zahrnuje:

 • Tlaková masáž
 • Exotický panenský olej z Fiji a masáž originál mušlemi Lava Sheels (originál je jen jeden) a speciálními mořskými mušlemi uloženými v ledové tříšti
 • Vmasírování teplého kokosového másla
 • Celotělový zábal
 • Masáž dekoltu, obličeje a hlavy speciálními mušlemi
protimigrénová masáž

Čokoládová masáž

Čokolááááááda - již při vyslovení tohoto slova se v nás probouzejí všechny smysly. Vůně a chuť se nám dostává pod kůži. Její výjimečné složení a působení na organismus vysoce cenili již staří Aztékové. Čokoládová masáž je známá svými omlazovacími, antidepresivními a afrodiziakálními účinky. Jedinečný obsah kompozice aminokyselin, minerálů, antioxidantů, vitamínů a alkaloidů stimuluje a současně zklidňuje organismus.

Účinek masáže

Čokoláda vyživuje tělesné buňky, uvolňuje svaly, působí proti bolesti, zahřívá, rozšiřuje cévy a napomáhá tak lepšímu prokrvení. Má schopnost aktivovat látkovou výměnu, tím působí proti zadržování vody a detoxikuje organismus. Tato masáž patří k luxusním ošetřením a vyživí Vaší pokožku, změkčí ji, vyčistí, napne a rozzáří. Chrání ji před volnými radikály, které způsobují stárnutí a eliminuje celulitidu a strie. Cítíte napětí, jste unavení a stres Vás ovládá, pak právě tato masáž Vás zbaví veškerého napětí, uvolní Vás a zbaví stresu.

protimigrénová masáž

Indická masáž s bylinnými měšci Sarawangadhara

Tato masáž svými speciálními technikami umožňuje proniknout bylinné esenci přes kůži do krevního oběhu.

Jedná se o omlazující Ajurvedskou masáž celého těla prováděnou teplým olejem a bylinnými měšci (vždy 2 měšce) naplněnými speciální směsí bylin. Tato masáž napomáhá odstraňovat toxiny z těla, zlepšuje krevní oběh, omlazuje a zvláčňuje pokožku. Masáž celkově uvolňuje napětí, zatuhlé svaly a ulevuje od bolesti. Pomáhá při regeneraci a pozitivně ovlivňuje psychický stav organismu

Měšce si po masáži můžete odnést domů.

protimigrénová masáž

Ceník masáží

Individuálně lze kombinovat různé části masáží dle domluvy a druhu problému klienta.

Druh masáže Délka trvání Cena masáže
Šíje 0:20 hodin 150,-Kč
Záda 0:30 hodin 250,-Kč
Ruce 0:15 hodin 150,-Kč
Dolní končetiny 0:30 hodin 200,-Kč
Šíje + záda 0:50 hodin 400,-Kč
Záda + šíje + nohy + hýždě 1:35 hodin 600,-Kč
Masáž celého těla 1:50 minut 690,-Kč
Reflexní masáž 0:45 hodin 350,-Kč
Bambusová masáž 2:00 hodiny 990,-Kč
Bambusová masáž 1 1:00 hodina 590,-Kč
Bambusová masáž 2 2:00 hodiny 990,-Kč
Protimigrénová masáž 0:45 hodin 490,-Kč
Rituál Tokoriki Fiji - celé tělo 2:00 hodiny 1 500,-Kč
Rituál Tokoriki Fiji - záda, břicho, ruce, dekolt, obličej, hlava 1:00 hodina 750,-Kč
Ritual Matamanoa Fiji 1:30 hodin 1 200,-Kč
Čokoládová masáž - záda + zábal 0:45 hodin 490,-Kč
Čokoládová masáž - záda + zábal + nohy + hýždě 1:10 hodin 790,-Kč
Čokoládová masáž - celé tělo + peeling + zábal 1:30 hodin 990,-Kč
Indická masáž s bylinnými měšci sarawangadhara 1:00 hodina 650,-Kč