ctverec barva orange
zeštíhlování Olomouc

EMS Metoda

EMS dodá vašim svalům 20 000 maximálních kontrakcí během jediného tréninku. Jedná se o svalové kontrakce, které daleko přesahují váš vlastní fyzický potenciál.

EMS dokáže intenzivně redukovat podkožní i viscerální tuk. To je možné díky kombinaci tepla a aktivitě svalů. Ty jsou stimulovány pomocí magnetického pole. Procedura je neinvazivní a téměř bezbolestná.  Lze ošetřit více partií naráz. Aplikace je jednoduchá: Ležíte ve spodním prádle, EMS hlavice se umístí na požadovanou část těla, přístroj je zapnut na požadovanou intenzitu. Během procedury svaly kontrahují a relaxují pod vlivem elektrických impulsů. Po ukončení ošetření je doporučeno svaly protáhnout a dopřát jim odpočinek. Před ani po proceduře není třeba dodržovat nic speciálního.
Kontraindikace: 

Aplikace je jednoduchá:
Ležíte ve spodním prádle, EMS hlavice se umístí na požadovanou část těla, přístroj je zapnut na požadovanou intenzitu. Během procedury svaly kontrahují a relaxují pod vlivem elektrických impulsů. Po ukončení ošetření je doporučeno svaly protáhnout a dopřát jim odpočinek. Před ani po proceduře není třeba dodržovat nic speciálního.

Doporučuje se ošetření 1-2x týdně , minimálně 10 tréninků.